Výběrové řízení Erasmus+ pro AR 2019/20

Pátek 20. září 2019, 11:10

Harmonogram dodatečného výběrového řízení pro program zahraničních studijních pobytů Erasmus+ v letním semestru AR 2019/2020.

20.9.2019 – otevření výběrového řízení

29.9.2019 – uzavření výběrového řízení

následně – vyhodnocování výběrového řízení komisí

následně – oznámení výsledků přihlášeným studentům

následně (nejpozději 8.10.2019) – vybraní studenti musí potvrdit případné výjezdy

Výběrové řízení bude administrováno přes aplikaci erasmusplus.upol.cz. Veškeré pokyny k výběrovému řízení naleznete přímo v aplikaci (obecné informace viz Možnosti zahraniční mobility). Jiná forma přihlášení do výběrového řízení není možná!

Studenti, kteří plánují výjezd přes jinou katedru FF UP, si musí data jejich výběrových řízení zjistit u jejich katederních koordinátorů.