Katedra psychologie FF UP se představuje

Vzděláváme

Nabízíme vzdělávání ve třech programech jednooborové http://psych.upol.cz/wp-content/uploads/2018/06/psych-promo-023_25530685787_o.jpgpsychologie: bakalářské studiumnavazující magisterské studium,doktorské studium (Ph.D.). Každý program je možné studovat v prezenční i kombinované formě.

Zkoumáme

Výzkum je pro nás priorita. Ke kvalitní vědecké činnosti vedeme studenty již od prvního ročníku bakalářského studia. Na katedře se realizují výzkumy s důrazem na potřeby praxe a pozitivní společenský dopad.

Pracujeme s nejmodernějším vybavením

Naše nová laboratoř je unikátní zařízení svého druhu mezi českými vysokými školami. Šíří svého technického vybavení se řadí mezi excelentní evropská výzkumná centra. Nově u nás také můžete najít unikátní inovační učebnu i-Lab.

Propojujeme s praxí

Studenti mají příležitost prohlubovat své praktické dovednosti v partnerské síti, která zahrnuje prestižní organizace působící v oboru.

Vysíláme studenty do zahraničí

Katedra nabízí svým studentům příležitosti ke studiu na zahraničních univerzitách.

Vysíláme studenty do zahraničí

Katedra nabízí svým studentům příležitosti ke studiu na zahraničních univerzitách.

Spolupracujeme se studenty

Záleží nám na spokojenosti našich studentů, vážíme si jejich názorů a podporujeme je v aktivním přístupu ke studiu. Pomocí systému grantů pomáháme studentům v jejich vlastní výzkumné práci. Podporuje

Podej elektronicky přihlášku. Přehled termínů nalezneš zde.me účast studentů na odborných akcích (konference a jiné) formou speciálních stipendií.

Studijní programy

Podrobné informace naleznete zde a na mikrostránce http://newstudujpsychologii.upol.cz/