Informace pro studenty DSP přijaté v akademických letech 2008/09 a dříve

Pokud studujete déle než čtyři roky, znamená to s největší pravděpodobností, že jste zařazeni do kombinované formy. Platí pro vás starý způsob vykazování zkoušek v papírovém indexu a odevzdávání dokladů o jejich vykonání koordinátorovi DSP Dr. Kupkovi. Je též možné, že jste z nějakého vážného důvodu studium přerušili či rozvolnili, to je v pořádku. V každém případě ovšem všem studentům DSP vyšších ročníků doporučujeme být pravidelně v kontaktu se školitelem a i s katedrou. U extrémních případů prodlužování studia a nevykazování činnosti přistupuje oborová rada každoročně k návrhům na ukončení studia.

psych.upol.cz/studium/c-phd-studium/informace-pro-studenty-dsp-prijate-v-akademickych-letech-200809-a-drive/