Co udělat před přijímacím řízením

Jsme rádi, pokud Vás nabídka našeho Ph.D. studia zaujala a uvažujete nad ní. Pokusíme se Vám vaši cestu zjednodušit a poskytnout několik rad, které by se Vám mohly hodit.

• Nejprve si vyberte téma, kterému byste se v rámci svého studia chtěli věnovat. Můžete přijít s vlastním nápadem, ale také existuje možnost vybrat si z témat nabízených členy naší katedry (seznam aktuálně nabízených témat).

• Pokud chcete zpracovávat vlastní téma, pokuste se si ho sepsat a načrtnout hrubou strukturu. S tou poté oslovte školitele. Vašim školitelem může být člen naší katedry (podmínkou je minimálně Ph.D. vzdělání), nebo externí školitel, který má minimálně vzdělání Ph.D. a je uznávaným expertem v dané oblasti.

A co vás čeká u přijímacího řízení a co si vzít s sebou?

psych.upol.cz/studium/c-phd-studium/co-udelat-pred-prijimacim-rizenim/