Kurzy interkulturní komunikace

3 dny, 4 kredity a ostudu v zahraničí neuděláte! Zapište se!

Vhodné zejména pro studenty vyjíždějící v LS 2017/2018.

Nabídka dobrovolnické služby v Německu

Více informací o možnosti strávit rok v Německu jako dobrovolník naleznete zde:  2017-2018_EVS_Centrum_Bavaria_Bohemia.

Výsledky výběrového řízení Erasmus+ AR 2017/18

Výsledky výběrového řízení naleznete níže nebo na nástěnce ve druhém patře. Vybraným studentům gratulujeme!

Zpráva o výběrovém řízení.

Výběrové řízení Erasmus+ AR 2017/18

Harmonogram výběrového řízení pro program zahraničních studijních pobytů Erasmus+ v roce 2017/18:

1. 1. 2017 – otevření výběrového řízení
31. 1. 2017 – uzavření výběrového řízení
1. 2. – 7. 2. 2017 – vyhodnocování výběrového řízení komisí
8. 2. – oznámení výsledků přihlášeným studentům
8. 2. – 15. 2. – vybraní studenti musí potvrdit případné výjezdy

Výběrové řízení bude administrováno přes aplikaci erasmusplus.upol.cz. Veškeré pokyny k výběrovému řízení naleznete přímo v aplikaci. Přihlášky podané jinak než přes aplikaci nebudou do výběrového řízení zařazeny.

Studenti, kteří plánují výjezd přes jinou katedru FF UP, si musí data jejich výběrových řízení zjistit u jejich katederních koordinátorů.

Na jednotlivá data budou studenti opakovaně upozorňováni přes email.

Výběrové řízení pro Merrillův program pro AR 2017/18

Zahraniční oddělení Rektorátu Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje v rámci Merrillova programu výběrové řízení na semestrální studijní pobyty v USA v akademickém roce 2017/2018 na partnerských školách:

Moravian College
| Bethlehem, Pennsylvania
Hampshire College
| Amherst, Massachusetts
Mount Mercy College
| Cedar Rapids, Iowa

Přihlášku s požadovanými přílohami (motivační esej, CV, přehled studijních výsledků, doporučení) je možné odevzdat osobně k rukám Mgr. Hamdanieh nebo zaslat e-mailem na adresu zuzana.hamdanieh@upol.cz do pondělí 5. prosince 2016 včetně.

Zájemci mohou počítat s odpuštěním školného a finančním příspěvkem od UP k úhradě bydlení, nicméně potřeba finanční spoluúčasti studenta pro pokrytí stravného, dílčích poplatků, cestovních nákladů, kapesného zůstává.

Dodatečné výběrové řízení do programu Erasmus+ pro LS 2016/2017 – VÝSLEDKY

Zpráva o výběrovém řízení č. 173 – PCH

Tabulku výsledků naleznete také  na nástěnce ve druhém patře.

Výzva pro předkládání projektů pro tzv. FREEMOVER

Proděkan pro zahraniční záležitosti vypisuje výzvu k předkládání projektů v rámci rozvojového projektu MŠMT na zahraniční mobilitu studentů Bc. a Mgr. oborů FF UP pro rok 2017.
Více info o FREEMOVER na UP.
Mezní termín pro podávání žádostí je 26. 10. 2016.

Dodatečné výběrové řízení do programu Erasmus+ pro LS 2016/2017 – UKONČENO

Dodatečné výběrové řízení do programu Erasmus+ pro období letního semestru akademického roku 2016/2017 bylo ukončeno. Informace o jeho výsledcích budou zveřejněny nejpozději 15. 10. 2016.O výsledku výběrového řízení budou účastníci informováni elektronicky. Tabulku výsledků naleznete také zde na webových stránkách a na nástěnce ve druhém patře.

Dodatečné výběrové řízení do programu Erasmus+ pro LS 2016/2017

Studenti, kteří aktuálně studují v 2. ročníku bakalářského studia nebo výše mohou využít dodatečného výběrového řízení do programu Erasmus+ pro období letního semestru akademického roku 2016/2017.

Studenti, kteří mají zájem o výjezd do zahraničí, musí vyplnit dotazník pro výběrové řízení ZDE. Mezní termín pro jeho vyplnění je 23:59 dne 30. září 2016. O výsledku výběrového řízení budou účastníci informováni elektronicky. Tabulku výsledků naleznete také zde na webových stránkách a na nástěnce ve druhém patře.

Výsledky výběrového řízení do programu Erasmus+

Výsledky výběrového řízení pro akademický rok 2016/2017 do programu Erasmus+ jsou k dispozici k nahlédnutí ZDE.

Výběrové řízení do programu Erasmus+ pro akademický rok 2017/2018

Všichni studenti budou informováni o výběrovém řízení do programu Erasmus+ prostřednictvím e-mailu a nástěnky ve druhém patře. Podrobnosti o programu naleznete pod odkazem „Možnosti zahraniční mobility„.

psych.upol.cz/studium-v-zahranici/novinky/