Lidé

Vedení katedry

Pracovní pozice Email Telefon
PhDr. Matúš Šucha, Ph.D. Vedoucí katedry matus.sucha@upol.cz 585 633 502
PhDr. Martin Seitl, Ph.D. Zástupce vedoucího katedry martin.seitl@upol.cz 585 633 510
PhDr. Eva Maierová, Ph.D. Tajemnice katedry eva.maierova@upol.cz 585 633 523
Lenka Molnárová Sekretářka katedry lenka.molnarova@upol.cz 585 633 501

Odborný personál

prof. PhDr. Panajotis Cakirpaloglu, DrSc. Profesor panajotis.cakirpaloglu@upol.cz 585 633 517
doc. PhDr. Martin Lečbych, Ph.D. Docent martin.lecbych@upol.cz 585 633 593
doc. PhDr. Irena Sobotková, CSc. Docentka irena.sobotkova@upol.cz 585 633 522
doc. PhDr. Zdeněk Vtípil, CSc.  Docent zdenek.vtipil@upol.cz 585 633 504
Prof. Ralf Risser Hostující profesor ralf.risser@factum.at 585 633 502
PhDr. Martin Dolejš, Ph.D. Odborný asistent martin.dolejs@upol.cz 585 633 523
PhDr. Daniel Dostál, Ph.D. Odborný asistent daniel.dostal@upol.cz 585 633 509
Mgr. Miroslav Charvát, Ph.D. Odborný asistent miroslav.charvat@upol.cz 585 633 523
PhDr. Marek Kolařík, Ph.D. Odborný asistent marek.kolarik@upol.cz 585 633 593
Mgr. Martin Kupka, Ph.D. Odborný asistent martin.kupka@upol.cz 585 633 515
Mgr. Aleš Neusar, Ph.D. Odborný asistent ales.neusar@upol.cz 585 633 527
PhDr. Radko Obereignerů, Ph.D. Odborný asistent radko.obereigneru@upol.cz 585 633 527
PhDr. Veronika Šmahajová, Ph.D. Odborný asistent veronika.smahajova@upol.cz 585 633 509
MUDr. PhDr. Miroslav Orel, Ph.D. Odborný asistent miroslav.orel@upol.cz 585 633 533
PhDr. Olga Pechová, Ph.D. Odborný asistent olga.pechova@upol.cz 585 633 515
PhDr. Mgr. Roman Procházka, Ph.D. Odborný asistent roman.prochazka@upol.cz 585 633 500
PhDr. Klára Seitlová, Ph.D. Odborný asistent klara.seitlova@upol.cz 585 633 510
Mgr. Zuzana Sedláčková, Ph.D. Odborný asistent zuzana.sedlackova@upol.cz 585 633 535
PhDr. Eleonora Smékalová, Ph.D. Odborný asistent eleonora.smekalova@upol.cz 585 633 505
PhDr. Jan Šmahaj, Ph.D. Odborný asistent jan.smahaj@upol.cz 585 633 500
PhDr. Romana Mazalová, Ph.D. Odborný asistent romana.mazalova@upol.cz 585 633 535

Externí pedagogové

Mgr. David Dohnal Externí pedagog david.dohnal@hzsol.cz
Mgr. Veronika Glogarová Externí pedagog veronika.glogarova@upol.cz 585 633 476
PhDr. Denisa Janečková, Ph.D. Externí pedagog denisa.janeckova@upol.cz
PhDr. Martin Mahler Externí pedagog martin.mahler@seznam.cz
PhDr. Marie Marečková, Ph.D. Externí pedagog nosalkova@gmail.com
Mgr. Michal Pernička, Ph.D. Externí pedagog MichalPernicka@seznam.cz
PhDr. Jiří Popelka Externí pedagog jiri.popelka@centrum.cz
Mgr. Michal Šafář, Ph.D. Externí pedagog michal.safar@upol.cz
Mgr. Jana Šašková Externí pedagog saskovaj@pnkm.cz
PhDr.Mgr. Naděžda Špatenková, Ph.D. Externí pedagog nadezda.spatenkova@upol.cz 585 633 406
prof. Ing. Mgr. et Mgr. Peter Tavel, Ph.D. Externí pedagog peter.tavel@upol.cz
RNDr. et Mgr. Ivan H. Tuf, Ph.D. Externí pedagog ivan.tuf@upol.cz
PhDr. Michal Věžník Externí pedagog vezmi@seznam.cz

Doktorandi

Mgr. Tomáš Dominik PHD student tomas.dominik01@upol.cz 585 633 521
Mgr. et Mgr. Martina Friedlová PHD student martina.friedlova@upol.cz 585 633 531
PhDr. Martina Fülepová PHD student martina.fulepova@upol.cz 585 633 502
Mgr. Karolína Fryštacká PHD student karolina.frystacka01@upol.cz 585 633 521
PhDr. Lucie Klůzová Kráčmarová PHD student lucie.kracmarova@upol.cz 585 633 531
Mgr. Josef Kundrát PHD student josef.kundrat@upol.cz 585 633 531
PhDr. Šárka Mošťková PHD student sarka.mostkova01@upol.cz 585 633 531
Mgr. Kateřina Palová PHD student katerina.palova01@upol.cz 585 633 531
Mgr. Tereza Sadková PHD student tereza.sadkova01@upol.cz 585 633 531
Mgr. Jaroslava Suchá PHD student jaroslava.sucha01@upol.cz 585 633 521
Mgr. Lucie Vavrysová PHD student lucie.vavrysova@upol.cz 585 633 510
Mgr. Lucie Viktorová PHD student lucie.viktorova@upol.cz 585 633 521
Mgr. Tereza Záškodná PHD student tereza.zaskodna@upol.cz 585 633 521

 

[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
psych.upol.cz/o-nas/lide/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »