Mezinárodní Masarykova konference pro doktorandy a vědecké pracovníky a soutěž o Cenu Wernera von Siemense

středa 6. listopad 2019, 15:53

Vážení PhD. studenti, vážení akademičtí pracovníci.

Aktuálně byl spuštěn příjem přihlášek na jubilejní Mezinárodní Masarykovu konferenci pro doktorandy a mladé vědecké pracovníky 2019, roč. X.

Příjem přihlášek

Uzávěrka přihlášek: do 9. 12. 2019

Termín: 16. - 18. 12. 2019

Vložné: Kč 1900 (EUR 79)

Instrukce pro formátování textu k publikování

Vybrané texty budou nad rámec konferenčního sborníku publikovány journalu AD ALTA, ISSN 1804-7890 vedeném ve Web of Science (ESCI).

Rádi bychom Vás současně informovali o 22. ročníku soutěže o Cenu Wernera von Siemense 2019, která je zveřejněna v rámci Mezinárodní Masarykovy konference pro doktorandy a mladé vědecké pracovníky 2019.

Vítězné práce vybírají nezávislé komise složené z rektorů a prorektorů předních českých univerzit, předsedkyně Akademie věd a ředitelů ústavů AV. Soutěžní kategorie reflektují aktuální potřeby ve společnosti a vědě. Kromě ocenění získávájí vítěžové také finační odměnu. Chcete se také stát držiteli prestižního ocenění?

Uzávěrka pro podání návrhů: do 15. 11. 2019

Pro bližší informace viz ZDE