Konference Ph.D. existence XII

Pondělí 21. červen 2021, 12:00

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky a studenti,

zaznamenejte do svých diářů datum 31.1.–1.2. 2022, kdy se uskuteční další, 12. ročník konference Ph.D. Existence (nejen) o doktorandech a pro doktorandy, na kterou jste tímto srdečně zváni. Pokud to situace dovolí, rádi se s vámi shledáme v tradičních prostorách olomouckého Konviktu, ale i kdyby nám epidemiologická opatření nepřála, konference se uskuteční online – jako tomu ostatně bylo u předchozího ročníku. Pro aktuální informace proto sledujte naše webové stránky www.phdexistence.cz.

Podtitulem 12. ročníku je „Změna“, neboť jsme si v posledním roce (a více) prošli řadou z nich. Ať už to byla změna ve způsobu výuky, udržování sociálních kontaktů, poskytování odborných služeb ale třeba i ve výzkumných tématech a způsobech získávání dat, věříme, že jste většinu těchto situací pojali jako výzvu a podařilo se vám z nich získat řadu zajímavých (i výzkumných) poznatků.