Informace ohledně začátku letního semestru

Neděle 14. únor 2021, 10:00

Milé studentky, milí studenti,

již zítra, v pondělí 15. 2., nám začne druhá část akademického roku 2020/2021, tedy letní semestr. Pandemie Covid-19 nám neumožňuje jiný začátek než prostřednictvím online přednášek a cvičení.
Informace k jednotlivým předmětům naleznete v sylabech, případné doplňující informace mohou kolegové zaslat také prostřednictvím univerzitního e-mailu a vložit k jednotlivým předmětům do Moodle.
Nezapomínejte sledovat aktuální oznámení na studentském intranetu.

Těšíme se také na "ne-vyučovací" setkání s Vámi, a to ve středu 3. března od 13:30(odkaz na něj najdete ZDE). Kdokoliv bude chtít, může se připojit a případné další náměty a připomínky vznést zde. Tématem bude aktuální průběh LS 2021.

V neposlední řadě sledujte aktuální informace ohledně Covid-19 na webových stránkách fakulty a univerzity.

Za celou katedru Vám přejeme co nejklidnější dny, výzkumně a edukačně naplněný semestr a pevné zdraví!
A v neposlední řadě doufáme, že se s Vámi co nejdříve zase setkáme prezenčně, u nás ve Vodární.