Institut psychologických služeb, s.r.o.

garant katedry: PhDr. Matúš Šucha, Ph.D.
vedoucí organizace: PhDr. Martin Seitl, Ph.D.
kontaktní osoba: PhDr. Martin Seitl, Ph.D.
kontaktní adresa: Katedra psychologie FF UP
Vodární 6
771 80 Olomouc
kontaktní telefon: +420 773 288 565
kontaktní email: info@institutps.cz
www stránky: http://www.institutps.cz/

Obrázek3

O NÁS

Poskytujeme široké spektrum psychologických služeb, které jsou založeny na bohatých zkušenostech z praxe i nejaktuálnějších poznatcích oboru. Patříme mezi přední specialisty v oboru, kteří kvalitou dnešních služeb budují psychologii zítřka.

Naše mise

Naší misí je poskytovat široký rozsah psychologických služeb, zakázkového výzkumu, vzdělávání a vlastních nebo inovovaných diagnostických metod na nejvyšším stupni kvality pro veřejnost, profesionály i veřejné instituce s důrazem na potřeby našich zákazníků.

Naše vize

Svého poslání dosáhneme prostřednictvím týmové spolupráce profesionálů z oborů klinické psychologie, dopravní psychologie, poradenské psychologie, psychologie práce, metodologie a psychodiagnostiky, stejně jako špičkovým zázemím pro poskytování služeb. Naší vizí je propojovat jednotlivé psychologické služby do komplexní formy s ohledem na standardy kvality a zákaznicky orientovaný přístup.

O spolupráci s Katedrou psychologie

Nabízíme odborné praxe zejména studentům navazujícího magisterského studia v různých oblastech naší činnosti. Pro jednotlivé praxe studenty vybíráme na základě jejich dosavadní oborové profilace, přičemž klademe důraz na jejich samostatnost a odpovědnost. Studenti se přímo podílejí na službách pro naše klienty v rozsahu odpovídajícímu jejich ukončenému bakalářskému vzdělání a dalších kvalifikacích, kterými disponují.

Institut psychologických služeb, s.r.o. nabízí ve spolupráci s Katedrou psychologie ostatním partnerům v síti výhodnější podmínky pro řadu psychologických služeb. Patří sem především slevy na odborné kurzy i další produkty.

[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
psych.upol.cz/institut-psychologickych-sluzeb-s-r-o/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »