Pracovní nabídka: Terapeut/ka Zlín

15. 07. 2018 / Romana Mazalová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům, Pracovní nabídky / Přečteno 45x

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

POZOR: PRODLOUŽENO DO 20.8.

Společnost Podané ruce o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici

TERAPEUT / KA V TERAPEUTICKÉM CENTRU VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Požadujeme

• VŠ vzdělání sociálního, psychologického nebo adiktologického zaměření (vhodné i pro absolventy)
  • trestní bezúhonnost
  • orientaci v oblasti závislostního chování, motivaci pro práci s cílovou skupinou
  • vyjasněný postoj k návykovým látkám a uživatelům návykových látek
  • dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce, ochotu dále se vzdělávat
  • ochotu dojíždět i na detašovaná pracoviště v rámci kraje

Výhodou

• praxe v oboru, další vzdělání
  • psychoterapeutický výcvik (i započatý)
  • řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň

Dlouhodobá (individuální i skupinová) terapeutická a poradenská práce s lidmi závislými na návykových látkách (alkohol, drogy, medikamenty, orientace v nelátkových závislostech výhodou), s jejich rodinnými příslušníky a blízkými osobami. Spoluvytváření dlouhodobého konceptu práce s uživateli a jejich blízkými v rámci ambulantního doléčovacího programu. Internetové poradenství. Zprostředkování kontaktu s dalšími odbornými zařízeními, case management. Besedy na školách, aktivní účast na konferencích.

Termín nástupu: 3. 9. 2018

Místo výkonu práce: Terapeutické centrum ve Zlínském kraji, Prštné 86, 760 01 Zlín

Nabízíme

• smysluplnou a kreativní práci s možností seberealizace a uplatnění svých nápadů
  • možnost příspěvku na další vzdělání v oboru, školení, stáží a profesního růstu
  • zázemí zavedené a kvalitní neziskové organizace
  • práci pod týmovou i individuální supervizí
  • šest týdnů dovolené
  • hrubou mzdu od 21 400 Kč, podle vzdělání, délky praxe a platných mzdových tabulek
  • práci na HPP na 1,0 úvazek

Další informace

Zájemci zašlou do 20. 8. 2018 strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: kosikova@podaneruce.cz, do předmětu prosím uveďte „Výběrové řízení“. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se bude konat po tomto termínu. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Kosíková

Tel.: +420 778 417 681

S osobními údaji uvedenými v životopise bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Zasláním životopisu uchazeč dává souhlas se zpracováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení a jejich uchováváním v databázi vhodných zájemců o případná volná pracovní místa v SPR po dobu dvou let.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Sdílet článek na facebooku

psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/pracovni-nabidka-terapeut-ka-zlin/